Morbius napotka się na innych superzłoczyńców w przyszłości? "Multiwersum oficjalnie się otworzyło"
Morbius napotka się na innych superzłoczyńców w przyszłości? "Multiwersum oficjalnie się otworzyło"

Morbius napotka się na innych superzłoczyńców w przyszłości? “Multiwersum oficjalnie zostało otwarte”

Morbius – po wielu przesunięciach – w końcu zawita do kin na całym świecie! Najnowsza produkcja Sony Pictures wprowadzi do swojego uniwersum nowego antybohatera, w którego wcieli się Jared Leto. Dzisiaj, aktor wystąpił w nowym materiale promocyjnym filmu, który daje nam wskazówki co do przyszłości tej postaci!

Sony’s Spider-Man Universe powoli powiększa się o kolejne produkcje. Na ten moment w uniwersum Sony Pictures znajdują się dwa filmy – Venom oraz Venom 2: Carnage, ale już za lekko ponad tydzień dołączy do nich Morbius z Jaredem Leto w roli tytułowej. W planach jest również wiele innych produkcji m.in. Kraven The Hunter z gwiazdorską obsadą (do którego niedawno ruszyły zdjęcia) czy też Madame Web, niedawno zapowiedziana produkcja, która powoli zbiera sobie pokaźną obsadę. Filmowe uniwersa słyną jednak ze swoich ekscytujących crossoverów, więc co z nimi?

Jak będzie wyglądać przyszłość Morbiusa w Sony’s Spider-Man Universe?

Sony Picures udostępniło niedawno nowy materiał promocyjny filmu Morbius, w którym dominuje wypowiedź Jareda Leto na temat przedstawionego w produkcji uniwersum. Jako że żyjemy ostatnio w czasach, w których nie brakuje tematu multiwersum, słowo te musiało paść i w nowej zapowiedzi. Wiemy już, że w najnowszym filmie Sony Pictures ujrzymy Michaela Keatona, który prawdopodobnie wcieli się w Adriana Toomesa aka Vulture’a ze Spider-Man: Homecoming, ale czy w przyszłości możemy liczyć na więcej crossoverów? Wygląda na to, że tak! Jared Leto w materiale miał to do powiedzenia:

Morbius jest, i zawsze był, wyróżniającą się osobą w świecie Marvela. Krąży wokół niego wiele tajemniczości; nie jest to postać, która otrzymała wcześniej film. Istnieje tutaj cały świat do odkrycia. W filmowej wersji Morbiusa, jest on częścią większego uniwersum.

Na koniec aktor dodał:

Multiwersum oficjalnie zostało otwarte, dlatego istnieje wiele możliwości, aby napotkać innych złoczyńców.

Morbius napotka się na innych superzłoczyńców w przyszłości? "Multiwersum oficjalnie zostało otwarte"

Kadr ze zwiastuna filmu Morbius, Sony Pictures

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina🏆

Wyreżyserowany przez Daniela Espinosa film Morbius koncentruje się na postaci Marvela, która staje się wampirem po próbie wyleczenia się z rzadkiej choroby krwi. Jared Leto wciela się w Michaela Morbiusa, a na planie towarzyszą mu tacy aktorzy jak Matt Smith, Jared Harris czy Tyrese Gibson.

Film trafi do kin 1 kwietnia 2022 roku.

Zobacz również: Morbius – Spider-Man pojawi się w scenie po napisach?


Źródło: Sony Pictures, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?