Morbius
Morbius

Morbius 2 ma już gotowy scenariusz? It’s Morbin’ Time

It’s Morbin’ Time! Ten tekst prześladuje każdego użytkownika internetu, który choć trochę interesuje się superbohaterskim kinem. Trend ten rozpoczął się kilka tygodni temu. Spowodował on m.in. to, że film ten powrócił do ponad tysiąca kin. Mem dotarł również do gwiazdy Morbiusa – Jareda Leto!

Aktor udostępnił na swoich social mediach prześmiewczy filmik, w którym możemy ujrzeć scenariusz – jeszcze niepotwierdzonego – filmu pt. Morbius 2: It’s Morbin’ Time! Jest to oczywiście nawiązanie do mema, który z potężną siłą krąży po całym internecie i zbiera sobie ironiczną, ale liczną, grupkę fanów. Morbius jak zapewne pamiętacie, nie został przyjęty zbyt ciepło. Niektórzy nadal nazywają go najgorszą produkcją superbohaterską. Ci sami ludzie, spowodowali, że trend ten trafił do Jareda Leto i do producentów z Sony Pictures. Co z tego wyszło? Jeszcze nic poważnego. Nie dziwcie się, jednak jeżeli niedługo ujrzymy oficjalną zapowiedź sequela Morbiusa. Niespodzianką również nie będzie, gdy w Morbiusie 2 usłyszymy wspomniany tekst…

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Wyreżyserowany przez Daniela Espinosa film Morbius koncentruje się na postaci Marvela, która staje się wampirem po próbie wyleczenia się z rzadkiej choroby krwi. Jared Leto wciela się w Michaela Morbiusa, a na planie towarzyszą mu tacy aktorzy jak Matt Smith, Jared Harris czy Tyrese Gibson.

Film trafił do kin 1 kwietnia 2022 roku.

Zobacz również: Morbius – recenzja filmu Sony Pictures. Czy jest to najgorszy film Marvela?

morbius

Kadr z filmu Morbius, Sony Pictures


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: fot. Sony Pictures

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?