Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 zalicza świetny start w kinach

Rewelacyjnie poradziła sobie w polskich kinach trzecia część komediowej serii Kogel Mogel. Powrót do Brzózek po trzydziestu latach przyciągnął do kin w weekend otwarcia 578 016 widzów, a z pokazami przedpremierowymi sprzedano 586 tysięcy biletów.

W związku z tym Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 zalicza najlepszy wynik otwarcia w bieżącym roku oraz bije rekord dystrybutora Next Film, który został  ustanowiony dwa tygodnie wcześniej przez Underdoga (blisko 300 tys. widzów).  Ponadto, wynik ten plasuje komedię Kordiana Piwowarskiego na siódmej pozycji w klasyfikacji otwarć polskich filmów po 1989 roku.

Zobacz również: Ten nasz małomiasteczkowy hit! – recenzja filmu Planeta singli 3

Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3 główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy

Film trafił do kin 25 stycznia.

Źródło: instagram; boxoffice-bozg.pl / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?