Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One - recenzja filmu. Kto dogoni Toma?
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One - recenzja filmu. Kto dogoni Toma?

Mission: Impossible 8 opóźnione na 2025 rok. Zostanie zmieniony tytuł

W związku z trwającym strajkiem SAG-AFTRA firma Paramount opóźniła premiery filmów. Między innymi nowego Mission: Impossible. Dodatkowo zmieniono tytuł produkcji.

Mimo iż wydawało się, że strajk SAG-AFTRA zbliża się ku końcowi, to okazało się to mylnym stwierdzeniem. Przykładem jest chociażby fakt, że przeniesiono premierę Mission: Impossible 8 oraz zmieniono jej tytuł.

Brak Dead Reckoning Part Two

Paramount zdecydował się zaktualizować swój nadchodzący kalendarz premier. Dowiadujemy się z niego, że przesunięto premierę długo oczekiwanego Mission: Impossible 8. Pierwotnie mieliśmy film oglądać w przyszłe lato, teraz jednak przeniesiono premierę na Memorial Day 2025 (29 maja). Co więcej – nowa część przygód Ethana Hunta nie będzie nosić podtytułu Dead Reckoning Part Two. Nie zmieni to jednak historii, a akcja będzie dziać się od razu po wydarzeniach z Dead Reckoning Part One.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

fot. kadr z filmu Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Zobacz również: Puchatek: Krew i miód 2 – dlaczego Tygrysek pojawi się dopiero teraz?

Opis ostatniej części serii:

Siódma część popularnej serii powróci. Ethan Hunt (Tom Cruise) ponownie zmierzy się z niebezpiecznymi przeciwnikami dostarczając widzom niezapomnianych wrażeń. Zdjęcia były realizowane między innymi w Rzymie. Po raz kolejnym reżyserem filmu z serii Mission Impossible jest Christopher McQuarrie. Dodatkowo w tej części pojawi się polski akcent w postaci Marcina Dorocińskiego!


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?