Mission: Impossible 7 – prace na planie wstrzymane!

Spore problemy na planie produkcji Mission: Impossible 7 po uzyskaniu pozytywnego testu na wirus COVID-19.

Zgodnie z informacją dostarczoną przez portal The Hollywood Reporter, co najmniej jeden członek ekipy uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. W rezultacie prace na planie Mission: Impossible 7 zostały wstrzymane do 14 czerwca.

Fot.: Paramount Pictures

Zobacz również: John Wick: Chapter 4 – Donnie Yen dołącza do obsady!

Poniżej znajdziecie oficjalne oświadczenie:

Tymczasowo wstrzymaliśmy trwające prace na planie Mission: Impossible 7 do 14 czerwca z powodu uzyskania pozytywnych wyników podczas rutynowych testów na koronawirusa. Przestrzegamy wszystkich protokołów bezpieczeństwa i nadal będziemy monitorować sytuację.

To kolejna afera związana z wirusem COVID-19 i filmem Mission: Impossible 7. Z pewnością opisana sytuacja nie ucieszy gwiazdy produkcji, Toma Cruise’a. Aktor jakiś czas temu dość ostro wypowiedział się na temat osób, które celowo naruszały zasady bezpiecznej pracy na planie, w związku z ryzykiem zarażenia się wirusem COVID-19.

Moja wypowiedź może być problematyczna. Ostra i osobista.

Stwierdził Cruise w wywiadzie udzielonym dla magazynu Empire na temat swojej niepochlebnej wypowiedzi o współpracownikach z planu.

Powiedziałem to, co myślałem. W tym czasie nastąpił w Anglii gwałtowny wzrost zachorowań. Stawka była więc bardzo wysoka. Jednakże nie dotyczyło to całej mojej załogi. Kazałem ekipie opuścić plan i następnie rozmówiłem się z konkretnymi osobami. Szczęśliwie jest to, że potem już nigdy nie musieliśmy zamknąć prac nad filmem. I oto kontynuujemy kręcenie.

Zobacz również: Demonic – zapowiedź nowego horroru Neilla Blomkampa!

Obsada filmu składa się z następujących gwiazd: Tom Cruise, Hayley Atwell, Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Ving Rhames, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Shea Whigham, Pom Klementieff i Esai Morales.

Mission: Impossible 7 miała planowo pojawić się w kinach 27 maja 2022 roku.

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Paramount Pictures

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?