Miłość jak miód - agnieszka suchora i michał czernecki
Miłość jak miód - agnieszka suchora i michał czernecki

Miłość jak miód – zwiastun polskiej komedii romantycznej o miłości po pięćdziesiątce

Bohaterkami są filmu Miłość jak miód są kobiety po pięćdziesiątce, które przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Gwiazdami produkcji są Agnieszka Suchora oraz Edyta Olszówka. Przedstawiamy zwiastun oraz informacje o nowej polskiej komedii.

Miłość jak miód” to komedia o dojrzałej przyjaźni i miłości, która przychodzi niespodziewanie i nie patrzy na metrykę. Poniżej prezentujemy opis fabuły, obsadę, twórców, datę premiery oraz zwiastun filmu.

Nie przypominam sobie polskiego filmu, który opowiadałby o dwóch kobietach w średnim wieku, które przechodzą menopauzę. Większości komedii powstających w naszym kraju koncentruje się na młodych ludziach. Dojrzałe bohaterki są pomijane, w pewien sposób wręcz wykluczane. W tym przypadku było inaczej i bardzo mi się to spodobało. Uznałem, że warto skorzystać z tej szansy, jaką jest wyreżyserowanie filmu, w którym na pierwszym planie są dojrzałe kobiety. (…) Jedna z nich ma dorosłe dzieci, a nawet już wnuki. Druga – nie założyła rodziny. Obu wydaje się, że nic ciekawego już ich nie spotka. Jednak nic bardziej mylnego! Okazuje się, że wszystko jeszcze może się zdarzyć, niezależnie od tego, ile mamy lat. Każdy ma szansę na nową miłość, nowe przygody i wyzwania. Każdy może odmienić swoje życie, niezależnie od tego, na jakim jego etapie się znajduje – podkreśla Maciej Migas, reżyser filmu.

Więcej o polskim kinie na Movies Room:

Za duży na bajki 2 – pierwsza zapowiedź sequela familijnego hitu, który podbił Netflix

Jak ukradłem 100 milionów: zwiastun komedii twórcy Gierka. Królikowski w głównej roli

Najważniejszy polski collab? Sanah promuje film z Fabijańskim!

Opis fabuły

Majkę (Agnieszka Suchora) i Agatę (Edyta Olszówka) równie dużo łączy, co dzieli. Obie są po pięćdziesiątce, przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Jedna mieszka nad Bałtykiem, druga w Tatrach. Jedna prowadzi cukiernię, druga jest wziętą architektką wnętrz. Jedna jest wdową, drugą partner właśnie zostawił dla młodszej. Jedna poświęca się dzieciom i wnukom, kompletnie zapominając o sobie, druga nie ma rodziny i dba o duchowy rozwój.

Pewnego dnia przyjaciółki spotykają się na pogrzebie koleżanki z liceum. Agata namawia Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, sama zaś zostaje nad morzem. Nieoczekiwana zamiana ról przynosi szereg komplikacji, zabawnych zwrotów akcji i wyzwań, którym kobiety będą musiały stawić czoła. Czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki? Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział w życiu? Czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno? Tego przekonają się wszyscy, którzy już od 9 lutego wybiorą się do kin na komedię „Miłość jak miód”.

Obsada i twórcy

W głównych rolach zobaczymy Agnieszkę Suchorę i Edytę Olszówkę. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się również m.in.: Bartosz Opania, Michał Czernecki, Agnieszka Więdłocha, Rafał Królikowski oraz Mateusz Rusin. Na stanowisku reżysera zasiadł Maciej Migas, którego ostatnim filmem był Żyć nie umierać z 2015 roku.

Kiedy premiera?

Miłość i miód” wprowadzi do kin 9 lutego 2014 roku TVP Dystrybucja Kinowa.

Miłość jak miód – zwiastun komedii

źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?