mike tyson
mike tyson

Mike Tyson wystąpi w nowym filmie! Będzie o superbohaterach

Mike Tyson wcieli się w siebie w filmie Bunny-Man, opowiadającym o multimilionerze superbohaterze, który anonimowo walczy ze złem w masce królika. Czy opis nie brzmi znajomo?

Okazuje się, że były mistrz wagi ciężkiej w boksie, Mike Tyson, ponownie wystąpi w filmie i ponownie będzie grać siebie. Tym razem zagra w filmie o Batmanie Bunny Manie. Iron Mike jest obecnie jedynym ogłoszonym członkiem obsady.

Mike Tyson znów jako on sam

Mike Tyson pojawił się na konferencji prasowej zorganizowanej w Turynie w północnych Włoszech z producentem Andreą Iervolino i scenarzystą Enrico Remmertem. Podczas konferencji prasowej pokazano mroczne zdjęcie tytułowego Bunny-Mana. Reżyser projektu obecnie trzyma szczegóły w tajemnicy, lecz przyznał, że większość filmu kręcona była na wirtualnym planie, a sam tytuł jest wielce innowacyjny.

Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem tej innowacyjnej produkcji, w której aż 95% materiału zostanie nakręcone na wirtualnym planie. Przekształcamy granice kreatywności kinematograficznej, aby dostarczyć widzom niezapomniane wrażenia. Ponadto, z dumą możemy powiedzieć, że w obsadzie mamy taką legendę jak Mike Tyson, która z pewnością wniesie swój wyjątkowy wkład w nasz projekt Bunny-Man.

Więcej o kinie superbohaterskim przeczytasz na Movies Room:

O czym opowie Bunny-Man, w którym gra Mike Tyson?

Bunny-Man opowiada o multimilionerze-superbohaterze, który w anonimowości, nosząc maskę królika, walczy przeciwko siłom zła. Napędza go pragnienie zemsty na rzecz swojej siostry, która popełniła samobójstwo po doznaniu gwałtu, z którego filmik pojawiły się w internecie.

Zdjęcia do Bunny-Mana będą kręcone we Włoszech, a reszta obsady i reżyser projektu są obecnie trzymane w tajemnicy.


Źródło: movieweb.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?