aktorki kandydujące do roli supergirl w dcu
aktorki kandydujące do roli supergirl w dcu

Meg Donnelly i Milly Alcock jako Supergirl w DCU. Pierwsze fanarty kandydatek Jamesa Gunna

Według najnowszych pogłosek o rolę Supergirl w uniwersum DCU walczą trzy aktorki: Meg Donnelly, Milly Alcock oraz Emilia Jones. W sieci zobaczyć można już pierwsze fanarty, które przedstawiają jak może wyglądać Kara Zor-El/Kara Danvers w filmie Supergirl: Woman of Tomorrow.

Według informacji serwisu Deadline, w przyszłym tygodniu odbędą się testy ekranowe aktorek, które walczyć mają o rolę Supergirl. Co ciekawe, wybór odtwórczyni Dziewczyny ze Stali ma nastąpić zanim zatrudniony zostanie reżyser lub reżyserka filmu Supergirl: Woman of Tomorrow. James Gunn, szef DC Studios, chce mieć decydujący głos dotyczący obsady w tworzonym uniwersum DCU, a do tego planuje przedstawić widzom kuzynkę Supermana nie w solowym projekcie, a już w jednym z pierwszych filmów franczyzy w formie cameo.

Co ciekawe, niedługo po publikacji artykułu James Gunn napisał post w Threads, w którym w dyplomatyczny sposób odniósł się do krążących doniesień medialnych.

Trudno jest dementować historie, które są fałszywe, ale zawierają część prawdy. Tak czy inaczej, muszę wskazać, co jest fałszywe, a co prawdziwe i zdradzać informacje, których nie chce lub po prostu stwierdzić, że wszystko jest zmyślone i zostać oskarżonym o brak szczerości, gdy na jaw wyjdzie część prawdy. W każdym razie, krąży obecnie kilka takich historii.

Milly Alcock i Meg Donnelly jako Supergirl [fanarty]

Patrząc na reakcje fanów wydaje się, że największe szanse mają Milly Alcock, znana z pierwszego sezonu Rodu Smoka, oraz Meg Donnelly, która miała już sposobność wcielać się dwukrotnie w uchodźczynie z Kryptona. Otóż podkładała ona głos Supergirl w dwóch animacjach: Legion superbohaterów (2023) i Justice League: Crisis on Infinite Earths – Part One (2024). A dowodem niech będą poniższe fanarty.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aaron (@horrific.heroics)

Więcej o powstającym uniwersum filmowym DC Universe:

James Gunn komentuje plotki na temat przyszłości filmów DC

Co z powrotem Gal Gadot do roli Wonder Woman?

Harley Quinn będzie ważną częścią nowego DC?

DC Universe (DCU) to nowy franczyzowy projekt filmowo-serialowy mający adaptować komiksy DC Comics oraz reboot zakończonego w 2023 roku DCEU. Odpowiedzialnymi za jego rozwój są James Gunn oraz Peter Safran.

DCU podzielone będzie na kilka etapów, a pierwszy z nich, noszący nazwę Gods and Monsters, rozpocznie się w 2024 roku. Na rozgrzewkę wypuszczony zostanie serial animowany dla dorosłych Creature Commandos, a rzeczywistym otwarciem będzie film kinowy Superman: Legacy (11.07. 2025 r.). Zapowiedziano również filmy o zespole Authority (The Authority), świecie Batmana (The Brave and The Bold), “gotycki horror” Swamp Thing oraz opisywany na początku Supergirl: Woman of Tomorrow.


źródło: instagram.com/horrific.heroics ; twitter.com/21xfour / ilustracja wprowadzenia: kolaż materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?