Plakat Inhumans
Plakat Inhumans

Marvel ponownie spróbuje wprowadzić Inhumans do uniwersum?

Inhumans to jeden z ciekawszych konceptów komiksowych, które można przenieść na jakikolwiek ekran. Pomimo tego faktu ostatnie próby, by to uczynić, zakończyły się katastrofą. Mimo to chodzą słuchy, że studio jeszcze nie zrezygnowało z tego konceptu.

Z nowymi pogłoskami spieszy We Got This Covered. Według portalu, Marvel planuje raz jeszcze dać szansę  Inhumans. Póki co nie wiadomo jednak, czy chodzi o produkcję kinową, czy serial.

Kadr z serialu Inhumans

Kadr z serialu Inhumans

Zobacz również: Powstanie nowy Superman bez Henry’ego Cavilla?!

Historia wysoce rozwiniętego i obdarzonego mocą społeczeństwa powstałego wskutek eksperymentów rasy Kree z początku miała wejść do kin w 2016 roku i stać się częścią MCU. Ostatecznie jednak zdecydowano się na nakręcenie serialu, który powstał rok później, stworzony wespół ze stacją ABC. Produkcja okazała się absolutną katastrofą – prawdopodobnie największą w “nowej erze” projektów Marvela – którą skasowano po 1. sezonie.

Źródło: We Got This Covered / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?