falcon i zimowy zolnierz
falcon i zimowy zolnierz

Marvel otrzyma nowe produkcje! Disney+ ogłosi je w tym tygodniu

Po zdominowaniu dużego ekranu przez Infinity Saga, Marvel Cinematic Universe wydaje się gotowy do zaznaczania swojej obecności także na małym ekranie. Produkcje z serii Marvela wkraczają bowiem na platformę Disney+. Szczegóły mamy poznać jeszcze w tym tygodniu.

Rozszerzenie ekspansji Marvel Cinematic Universe na streaming daje franczyzie szansę, by na pierwszy plan wysunęły się postacie mniej popularne. To też okazja do wprowadzania po drodze nowych bohaterów i czarnych charakterów.

Zobacz również: Marvel’s Avengers – pierwsze spojrzenie na Spider-Mana trafiło do sieci!

Amerykański serial WandaVision otworzył fazę IV produkcji z superbohaterami. Wanda Maximoff, czyli superbohaterka Scarlet Witch, debiut aktorki Kathryn Hahn w roli Agathy Harkness, agencja antyterrorystyczno-wywiadowcza S.W.O.R.D., czy Monika Rambeau grana przez Teyonah Parris. To tylko niektóre przykłady nowych odsłon z tego etapu rozwoju dzieł Marvela.

Serial Falcon i Zimowy Żołnierz pokazał historię heroicznej transformacji Sama Wilsona w nowego Kapitana Amerykę. Jednocześnie zdradził, że Power Brokerem okazała się Sharon Carter. Z kolei serial Loki na zawsze zmienił Marvel Cinematic Universe, bo otworzył koncepcję Multiverse (zbioru wszystkich wymiarów i równoległych rzeczywistości). A seria What if…? przeszła do historii jako pierwszy serial animowany Marvel Studios.

Teraz wszystko wskazuje na to, że nowe projekty pod szyldem MCU zostaną wkrótce ogłoszone. Prawdopodobnie przy okazji dużego wydarzenia organizowanego przez Disney+.


Źródło: thedirect.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zawodowo zajmuję się mówieniem, pisaniem, a także kreowaniem pozytywnego wizerunku i skutecznej komunikacji. Studiuję produkcję filmową w AMA Film Academy. Moje pasje to m.in. sport, kino, seriale (z naciskiem na te hiszpańskie!) i musicale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?