Mark Ruffalo jest gotowy na filmową adaptację World War Hulk!
Mark Ruffalo jest gotowy na filmową adaptację World War Hulk!

Mark Ruffalo jest gotowy na filmową adaptację World War Hulk

Wielu fanom Marvela nie podoba się kierunek, w jakim idzie postać Hulka. Zielony kolos zawsze kojarzony był z nieobliczalnością, zniszczeniami oraz równie kolosalną agresją. W MCU – po pogodzeniu się Bannera z Hulkiem – postać ta przemieniła się w dużego i opanowanego profesora. Niedługo jednak, na platformę Disney+ zawita serial Mecenas She-Hulk, który być może utworzy nową ścieżkę dla Hulka; taką, która zadowoli fanów historii World War Hulk

Mecenas She-Hulk będzie oczywiście serialem, który przede wszystkim skupi się na prowadzeniu nowej superbohaterki do MCU. W produkcji nie zabraknie jednak kilku gościnnych występów, które poszerzą horyzonty mitologii Hulka w tym uniwersum. Powróci Bruce Banner, Abomination i być może pojawi się nawet Skaar – syn Hulka. Czy wszystko to dąży do nowej i bardziej złowieszczej historii zielonego olbrzyma? Na ten moment ciężko powiedzieć, ale jeżeli tak rzeczywiście się stanie to Mark Ruffalo już jest na to gotowy!

Mark Ruffalo wyraża chęć zagrania w filmie World War Hulk

Podczas premiery Mecenas She-Hulk, Mark Ruffalo został zapytany o to, czy chciałby wystąpić w kolejnym solowym filmie o Hulku, który byłby adaptacją komiksów World War Hulk. Aktor miał to do powiedzenia:

Jeżeli [Marvel] będzie chciał to zrobić, jestem dostępny.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Jennifer Walters, znana jako She-Hulk, jest odnoszącą sukcesy prawniczką oraz kuzynką Bannera. W komiksach bohaterka uległa poważnemu wypadkowi, a Bruce, aby uratować jej życie, postanowił przeprowadzić transfuzję własnej krwi. W serialu będzie trochę inaczej. Skutkiem przemiany Jennifer w She-Hulk, będzie wypadek samochodowy oraz przemieszanie się jej krwi z krwią Bannera. Po przemianie zachowała ona swoją inteligencję oraz osobowość.

Premiera serialu już 18 sierpnia na Disney+!

Zobacz również: Mecenas She-Hulk z pierwszymi reakcjami! Najzabawniejszy serial Marvel Studios?

Mark Ruffalo jest gotowy na filmową adaptację World War Hulk!

Fot. Marvel


Źródło: Entertainment Tonight, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: fot. Marvel

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?