hellraiser zwiastun hulu 2022
hellraiser zwiastun hulu 2022

Mamy zwiastun horroru Hellraiser! Czy nowa wersja Pinhead przypadnie wam do gustu?

Dostaliśmy pierwszy zwiastun horroru Hellraiser! Tym razem w rolę Pinhead wcieli się kobieta. Czy damska wersja tej postaci była słusznym wyborem?

Choć wielu z was mogłoby się wydawać, że ten film to remake, bądź reboot, zdaniem reżysera jest to nowa historia w tym samym świecie jak w poprzedniej wersji Hellraiser. Po raz pierwszy w tej serii w postać nowego Pinheada wcieli się kobieta. Rolę tę dostała Jamie Clayton. Twórca tejże produkcji tłumaczy, że tego filmu nigdy nie powinno się remake’ować i według niego nie da się tego zrobić dobrze.

Zobaczcie zwiastun, klikając w link poniżej!

Hellraiser

Kadr z filmu Hellraiser

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Zobacz również: Jenna Ortega i Martin Freeman jako uczennica i nauczyciel!

 

Historia skupia się na młodej kobiecie, która zmaga się z uzależnienie,. Gdy w jej ręce wpada pradawne tajemnicze pudełko, nie jest świadoma, że jego celem jest wezwanie Cenobitów, grupy sadystycznych istot z innego wymiaru.

Hellraiser nie jest filmem stworzonym dla kina. Jego premiera światowa odbędzie się w platformie Hulu już 7 października. Do tej pory wszystkie filmy Hulu dzień po premierze trafiał do Polski dzięki Disney+. Na razie jednak nie jest to potwierdzone.


Źródło: YouTube / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?