madonna
madonna

Madonna obsadzona! Wiemy, kto zagra Królową Popu w jej autobiografii

O powstawaniu autobiografii Madonny wiemy już od jakiegoś czasu. Kandydatek do roli światowej sławy piosenkarki było wiele, jednak faworytą okazała się gwiazda serialu Ozark, Julia Garner!

Madonna zdecydowanie jest jedną z najbardziej charyzmatycznych piosenkarek wszechczasów. Mimo, iż kandydatek do jej roli było kilkanaście, od dawna spekulowano, iż Garner jest zdecydowaną faworytką. O ową rolę walczyły m.in. Florence Pugh, Alexa Demie oraz Odessa Young. Wśród kandydatek znalazły się również piosenkarki, takie jak: Bebe Rexha czy Sky Ferreira. Podobno przesłuchania były wyczerpujące, gdyż produkcja wymaga zarówno odpowiednich umiejętności wokalnych, jak i tanecznych.

fot. Julia Garner w serialu Ozark

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Reżyserką filmu jest Madonna, która tworzy go na podstawie scenariusza autorstwa Diablo Cody. Wśród producentek autobiografii znalazła się Amy Pascal znana z tworzenia filmów z wytwórni Sony Pictures.

Zobacz również: Thor: Miłość i grom – nowa zapowiedź telewizyjna już dostępna. Gorr z krótkim dialogiem!


Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Evita

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?