Madame Web zagłębi się w tematykę multiwersum? Opis filmu na to wskazuje
Madame Web zagłębi się w tematykę multiwersum? Opis filmu na to wskazuje

Madame Web zagłębi się w tematykę multiwersum? Opis filmu na to wskazuje

Madame Web to nadal lekko zagadkowy projekt Sony Pictures. Nikt zbytnio się nie spodziewał, że owa postać z komiksów Marvela otrzyma solowy film. Tak się jednak stało, a dzisiaj dotarły do nas nowe informacje na temat głównej bohaterki!

Postać Madame Web w komiksach oraz animowanych projektach Marvela zawsze była mocno powiązana z tematyką multiwersum. Wygląda na to, że w przypadku nadchodzącego filmu wcale nie będzie inaczej. Wcześniej wersja tej postaci była opisywana jako Doktor Strange uniwersum tworzonego przez Sony Pictures. W MCU – jak mogliśmy zauważyć na początku miesiąca – Strange, jeszcze bardziej, wprowadził widzów do obszernego multiwersum, w którym znajduje się również Sony’s Spider-Man Universe. Madame Web również może zagłębić się w multiwersum, a przede wszystkim w jej pajęczą część. Opis filmu, który znaleźć można portalu Variety, dostarcza nam właśnie taką informację!

Film będzie genezą jasnowidza [Madame Web], który posiada parapsychologiczne zdolności pozwalające na spojrzenie wewnątrz pajęczego świata.

Madame Web - Dakota Johnson zostanie pierwszą superbohaterką Sony’s Spider-Man Universe!

Madame Web z Marvel Comics

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W rolę tytułową wcieli się Dakota Johnson (50 twarzy GreyaSuspiria)! Na stołku reżyserskim zasiądzie S.J. Clarkson, która pracowała nad takimi produkcjami jak: Jessica Jones czy Dexter. Za scenariusz wezmą się Matt Sazama oraz Burk Sharpless – duet odpowiedzialny za nadchodzącego Morbiusa. Źródła Deadline dodatkowo donoszą, że Madame Web w SSU, będzie odpowiednikiem Doktora Strange’a z MCU, oraz że projekt finalnie może mocno odbiegać od komiksów Marvela.

Zobacz również: Natalie Portman na stałe zostanie Thorem?


Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: fot. Marvel

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?