Madame Web z nowym zdjęciem z planu! Czy to kolejny wariant Spider-Mana?
Madame Web z nowym zdjęciem z planu! Czy to kolejny wariant Spider-Mana?

Madame Web z nowym zdjęciem z planu! Czy to kolejny wariant Spider-Mana?

Zdjęcia do Madame Web trwają w najlepsze, a co najważniejsze twórcy nie czują pośpiechu. Premiera filmu została ostatnio przesunięta, więc teraz na spokojnie można doszlifować kolejny rozdział z tego uniwersum. Dzisiaj do sieci wyciekły nowe fotki z planu, ale tym razem nie są one byle jakie…

Multiwersum po raz kolejny zostanie zbadane przez uniwersum Marvela. Doktor Strange zapoznał się już trochę z konceptem nieskończonych rzeczywistości, a teraz przyszła pora na Madame Web. Jeżeli plotki się potwierdzą, to w filmie ujrzymy kilka “pajęczych” postaci, a większość z nich będzie płci żeńskiej. O możliwościach multiwersum w tej produkcji możecie przeczytać TUTAJ, a teraz przejdźmy do dzisiejszych fotek!

Czy Madame Web ukaże nam kolejny wariant Spider-Mana?

Różne wersje Pajęczaka odkryliśmy w zeszłorocznym hicie pt. Spider-Man: Bez drogi do domu. Wygląda jednak na to, że Sony Pictures wcale nie planuje zaprzestać wprowadzania kolejnych wariantów. Na nowych zdjęciach możemy zauważyć tajemniczą postać ubraną w czarno-czerwony strój, który posiada wzór podobny do pajęczyny. Na ten moment fani jeszcze nie odkryli, kim może być ten bohater, ale na pewno jest on powiązany z postacią Spider-Mana.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W rolę tytułową Madame Web wcieli się Dakota Johnson (50 twarzy GreyaSuspiria)! Na stołku reżyserskim zasiądzie S.J. Clarkson, która pracowała nad takimi produkcjami jak: Jessica Jones czy Dexter. Za scenariusz wezmą się Matt Sazama oraz Burk Sharpless – duet odpowiedzialny za Morbiusa. Źródła Deadline dodatkowo donoszą, że Madame Web w SSU, będzie odpowiednikiem Doktora Strange’a z MCU, oraz że projekt finalnie może mocno odbiegać od komiksów Marvela. Szczegóły na temat postaci wyciekły w sierpniu tego roku i możecie o nich przeczytać TUTAJ.

Zobacz również: Mecenas She-Hulk nawiązuje do ponad 20 postaci Marvela! W tym Deadpool, Ghost Rider i Nova

madame web

fot. Marvel Comics


Źródło: SpiderMan3news, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kolaż – fot. Marvel; kadr z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?