Madame Web i Kraven Łowca
Madame Web i Kraven Łowca

Madame Web i Kraven Łowca przesunięte o kilka miesięcy!

Sony’s Spider-Man Universe zalicza poślizg! Trzy produkcje zostały przesunięte o kilka miesięcy. Mowa o Madame Web, Kravenie Łowcy, oraz jeszcze niezapowiedzianym filmie z tego uniwersum!

Tworzone przez Sony Pictures uniwersum postaci z komiksów Spider-Mana niestety nie zostanie kontynuowane zbyt szybko. Po porażce Morbiusa wytwórnia przesunęła trzy nadchodzące premiery o kilka miesięcy. Pierwszy na liście jest Kraven Łowca – produkcja z Aaronem Taylor-Johnsonem. Aktorski debiut tej postaci miał nastąpić 13 stycznia 2023 roku, ale niestety wskoczył on na miejsce Madame Web, czyli 6 października 2023 roku. Film z Dakotą Johnson w roli głównej otrzymał nową datę premiery, czyli 16 lutego 2024 roku. Na koniec pozostał nietytułowany film z tego uniwersum, który miał zadebiutować 7 czerwca 2024 roku. Pozycja ta będzie miała swoją premierę 12 lipca 2024 roku.

Madame Web i Kraven Łowca

Kolaż – fot. Marvel Comics

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W rolę tytułową Madame Web wcieli się Dakota Johnson (50 twarzy GreyaSuspiria)! Na stołku reżyserskim zasiądzie S.J. Clarkson, która pracowała nad takimi produkcjami jak: Jessica Jones czy Dexter. Za scenariusz wezmą się Matt Sazama oraz Burk Sharpless – duet odpowiedzialny za Morbiusa. Źródła Deadline dodatkowo donoszą, że Madame Web w SSU, będzie odpowiednikiem Doktora Strange’a z MCU, oraz że projekt finalnie może mocno odbiegać od komiksów Marvela. Szczegóły na temat postaci wyciekły w sierpniu tego roku i możecie o nich przeczytać TUTAJ.

Zobacz również: Mecenas She-Hulk nawiązuje do ponad 20 postaci Marvela! W tym Deadpool, Ghost Rider i Nova


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kolaż – fot. Marvel Comics; jackson_caspersz, Instagram

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?