Madame Web – gwiazda Euforii dołączyła do obsady filmu Sony Pictures!

Jeden z wielu nadchodzących projektów Sony Pictures – Madame Web – powoli zbiera sobie naprawdę ciekawą obsadę. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w rolę główną wcieli się Dakota Johnson, a dzisiaj trafiła do nas wiadomość o kolejnym nabytku tej produkcji!

Według portalu Deadline do obsady filmu Madame Web dołączyła Sydney Sweeney, której kariera aktorska poszybowała po wystąpieniu w serialu HBO Max – Euforia. Na ten moment nie posiadamy jednak żadnych informacji na temat szczegółów roli aktorki w produkcji osadzonej w Sony’s Spider-Man Universe.

Madame Web - gwiazda Euforii dołączyła do obsady filmu Sony Pictures!

Euforia, HBO Max

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina🏆

Możemy jednak trochę pospekulować. Zapewne dla wielu fanów oczywistym wyborem byłaby Gwen Stacy, a dokładnej wersja tej postaci z supermocami, czyli Spider-Gwen. Postać Madame Web jest mocno powiązana z pajęczym multiwersum, dlatego pojawienie się Sydeny Sweeney w takiej roli na pewno nie jest niemożliwe. Innym wyborem mogłaby być Felicia Hardy aka Black Cat, która również powiązana jest pajęczą stroną Marvela. Dużo jednak mówi się o castingu Anyi Taylor Joy do tej roli, więc może to właśnie Spider-Gwen jest tym, bardziej prawdopodobnym wyborem.

Zobacz również: Doktor Strange w multiwersum obłędu – zobaczymy inne warianty Christine Palmer?!

W rolę Madame Web wcieli się Dakota Johnson (50 twarzy GreyaSuspiria)! Na stołku reżyserskim zasiądzie S.J. Clarkson, która pracowała nad takimi produkcjami jak: Jessica Jones czy Dexter. Za scenariusz wezmą się Matt Sazama oraz Burk Sharpless – duet odpowiedzialny za nadchodzącego Morbiusa. Źródła Deadline dodatkowo donoszą, że Madame Web w SSU, będzie odpowiednikiem Doktora Strange’a z MCU, oraz że projekt finalnie może mocno odbiegać od komiksów Marvela.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Fot. kadr z serialu Euforia

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?