Mad Max: Na drodze gniewu
Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max – zdjęcia do nowej części już w tym roku?

Jako że film George’a Millera z 2015 roku był nieprawdopodobnym sukcesem, a wielu już dziś nazywają produkcję kultową, dość cyklicznie pojawiają się plotki związane z kontynuacją w tej czy innej formie.

Teraz portal Geeks Worldwide donosi, że nowy Mad Max otrzymał zielone światło i zdjęcia do filmu mogą się rozpocząć nawet jesienią 2020. Na tym jednak ucinają się spekulacje, nie wiemy zatem, czy chodzi o wcześniej planowany Mad Max: Wasteland, czy zupełnie inny projekt.

Mad Max

kadr z filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Opis filmu Mad Max: Na drodze gniewu: Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

Źródło: Geeks Worldwide  / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?