Love Type D – zwiastun niecodziennej komedii o miłości!

Oto ekskluzywny zwiastun oraz plakat produkcji pt. Love Type D. Jest to zabawna komedia, której gwiazdami są Maeve Dermody oraz Oliver Farnworth.

Zobacz również: Demonic – zapowiedź nowego horroru Neilla Blomkampa!

Czy można kogoś kochać poprzedniego dnia, a następnego już nienawidzić? Frankie Browne (Dermody) otrzymuje wiadomość o rozstaniu za pośrednictwem swojego dwunastoletniego braciszka. Smutna bohaterka dochodzi do wniosku, ze miłosne porażki muszą być zapisane w jej genach. Każdy bowiem mężczyzna, z którym postanawia się związać, nieuchronnie z nią zrywa, nieważne, jak bardzo by się starała. W obliczu nieustających, miłosnych niepowodzeń, Frankie prosi o pomoc jedynego eksperta genowego, jakiego zna. Swojego byłego wroga – Wilbura, szkolnego prymusa naukowego. Geniusz opracowuje indywidualną terapię, której celem jest odwrócenie miłosnych losów Frankie. Podjęte leczenie skutkuje nieoczekiwaną i przezabawną podróżą po przeszłości bohaterki, wypełnionej wątpliwymi miłosnym podbojami.

Fot.: Materiały prasowe; ComingSoon.net

Obsada filmu składa się z następujących gwiazd: Maeve Dermody, Oliver Farnworth, Rory Stroud i Tovah Feldshuh. Reżyserką oraz scenarzystką projektu jest Sasha Collington.

Premiera filmu Love Type D odbędzie się 9 lipca 2021 roku. Produkcja trafi wówczas do cyfrowej dystrybucji.

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Midnight Circus Films; Film & TV House

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?