Let Them All Talk - zwiastun nowego filmu z Meryl Streep
Let Them All Talk - zwiastun nowego filmu z Meryl Streep

Let Them All Talk – zwiastun nowego filmu z Meryl Streep

HBO Max zaprezentowało zwiastun nowego filmu z Meryl Streep – Let Them All Talk. Reżyserem produkcji jest Steven Soderbergh.

Komedia opowiada o dojrzałej pisarce Alice (Meryl Streep), która wyrusza w podróż ze swoimi przyjaciółkami (Candice Bergen, Dianne Wiest) oraz młodym siostrzeńcem (Lucas Hedges). Ten ma na celu związanie się z agentką literacką. Napięcie rośnie, gdy bohaterowie tkwią na wycieczkowcu, a Alice musi stawić czoła sytuacjom, które mogą skrzywdzić jej bliskich.

Zdjęcia do filmu trwały około dwóch tygodni, a duża część scenariusza była improwizowana na planie. Candice Bergen w jednym z ostatnich wywiadów powiedziała, że Soderbergh jest najbardziej nieustraszonym reżyserem. Dianne Wiest dodała, że produkcja powstawała właściwie bez sprzętu. Na planie był dźwięk i Steven Soderbergh ze swoją kamerą.

Zobacz: The Crown – przedstawiciele Pałacu Buckingham krytykują 4. sezon

To nie pierwszy raz, kiedy Meryl Streep występuje w filmie Soderbergha. W 2019 roku zagrała w Pralni, która dostępna jest na Netfliksie. Nagrodzony Oscarem reżyser pracuje też nad kolejnym projektem dla HBO Max – No Sudden Move.

Zobacz: The Laundromat – Meryl Streep muzą Stevena Soderbergha!

Premiera Let Them All Talk odbędzie się 10 grudnia 2020 roku.


Źródła: variety.com, indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: HBO Max

Redaktorka współprowadząca działu publicystyka

Copywriterka, absolwentka filologii polskiej i publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?