leslie grace jako batgirl porównanie
leslie grace jako batgirl porównanie

Leslie Grace jako Batgirl. Pierwsze zdjęcie w kostiumie!

Leslie Grace, aktorka, która wcieli się w postać Batgirl, zamieściła w mediach społecznościowych pierwsze oficjalne zdjęcie w kostiumie superbohaterki.

W 2022 roku na HBO MAX zadebiutuje pierwszy w historii solowy film o postaci Batgirl, zamaskowanego alter-ego Barbary Gordon. W końcu doczekaliśmy się oficjalnego zdjęcia promującego produkcję, na którym możemy dokładnie przyjrzeć się kostiumowi superbohaterki z komiksów DC Comics. Fotografię oglądać w sieci można za pośrednictwem kont w mediach społecznościowych aktorki Leslie Grace (Into The Heights. Wzgórza marzeń).

Lesli Grace w filmie Batgirl

Film należeć będzie do uniwersum DCEU i ma pokazać początki walki z przestępczością Barbary Gordon/Batgirl. W głównej roli pojawi się Leslie Grace. Jej filmowego ojca, Jima Gordona, odegra J.K. Simmons, który po raz drugi wcieli się w komisarza policji. W obsadzie znaleźli się również Michael Keaton jako Bruce Wayne/Batman, Brendan Fraser jako złoczyńca Firefly oraz Jacob Scipio, Rebecca Front i Corey Johnson. Według nowych pogłosek w produkcji mogą pojawić się również postaci Robina i Nightwinga. Na stołku reżyserskim zasiądą Adil El Arbi oraz Bilall Fallah (Bad Boys for Life). Scenariusz przygotowała Christina Hodson (Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Zobacz również: QUIZ: Jak dobrze znasz film Harry Potter i Kamień Filozoficzny?

Batgirl zadebiutuje w 2022 roku, ale nie trafi do kin, lecz pojawi się bezpośredno w serwisie HBO MAX.


źródło: twitter/lesliegrace / ilustracja wprowadzenia: kolaż własny

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?