batgirl
batgirl

Leslie Grace dziękuje twórcom Batgirl za wspólną prace

Jak wiemy, Batgirl odstawiono na półkę. Niemniej Leslie Grace, która miała wcielić się w Barbarę Gordon dziękuje za współpracę przy filmie.

Mimo iż Batgirl trafia do kosza (czy też na półkę mówiąc łagodnie), ludzie, którzy współpracowali razem przy filmie nie rozchodzą się w złych relacjach. Leslie Grace, która miała wcielić się w postać tytułowej bohaterki podzieliła się z większą widownią swoją wypowiedzią odnośnie anulowania filmu. Aktora dziękuje wszystkim, z którymi pracowała i dziękuje za niesamowite przeżycia podczas zdjęć. Całość możecie przeczytać na jej Twitterze.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Film Batgirl (miał) należeć do uniwersum DCEU i ma pokazać początki walki z przestępczością Barbary Gordon/Batgirl. W głównej roli miała pojawić się Leslie Grace. Jej filmowego ojca, Jima Gordona, miał odegrać J.K. Simmons, który po raz drugi wcieliłby się w komisarza policji. W obsadzie znaleźli się również powracający po trzydziestu latach do roli Batmana/Bruce’a Wayne’a Michael Keaton, Brendan Fraser jako złoczyńca Firefly oraz Jacob Scipio, Rebecca Front i Corey Johnson. Według nowych pogłosek w produkcji mogli pojawić się również postaci Robina i Nightwinga. Na stołku reżyserskim zasiadali Adil El Arbi oraz Bilall Fallah (Bad Boys for Life). Scenariusz przygotowała Christina Hodson (Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn).

Batgirl miał zadebiutować w 2022 roku, bezpośrednio w serwisie HBO MAX. W Polsce ta platforma streamingowa dostępna jest od 8 marca 2022 roku, zastępując tym samym HBO GO.

Zobacz również: Joker 2 – data premiery oficjalnie ujawniona!

Filmy i seriale DC w 2022 roku. Czy istnieje szansa, aby przebić Marvela? Batgirl

fot. materiały prasowe


Źródło: Twitter.com / ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?