Legion samobójców 2 - Sylvester Stallone dołącza do obsady!
Legion samobójców 2 - Sylvester Stallone dołącza do obsady!

Legion samobójców 2 – Sylvester Stallone dołącza do obsady!

Najpierw byli Strażnicy Galaktyki vol. 2 i rzekoma miłość aktora do mitologii. Teraz Sylvester Stallone dołącza do obsady The Suicide Squad i jak widać po zamieszczonym przez niego wideo, jest zachwycony.

Aktor, który słynął z ról kina akcji, w 2017 roku dołączył do Strażników Galaktyki 2 i wcielił się w postać Stakara. Obraz wyreżyserował James Gunn. Temu reżyserowi przypadł również Legion samobójców 2, a Sylvester Stallone właśnie poinformował na swoim Instagramie, że dołączył do obsady czarnych charakterów DC. I chociaż nie wiemy, jaka jest jego rola, aktor podzielił się swoimi odczuciami we wpisie: Nie ma wytchnienia dla zmęczonych, ale to co robię jest tak przyjemne, że nie nazywam tego pracą. To prezent.

Kilka godzin po publikacji nagrania aktor usunął je ze swojego Instagrama. Prezentujemy zapis wideo opublikowany na jednym z kanałów YouTube.

Na nagraniu Stallone mówi, że jedzie właśnie do pracy przy projekcie przygotowywanym przez Jamesa Gunna. Przy tym nie rezygnuje ze sposobności pochwalenia reżysera i jego pomysłu.

Dzień dobry wszystkim, jest sobota, a jestem właśnie w drodze do pracy, by popracować trochę ze świetnym reżyserem Jamesem Gunnem przy Legionie Samobójców 2 i myślę, że będzie to spektakularny wysiłek – mówi Stallone. Widziałem to i to jest niesamowite, więc jestem bardzo dumny, że mnie uwzględniono. Nie mogę powiedzieć nic więcej na ten temat, bo będziecie musieli poczekać i zobaczyć, ale naprawdę to będzie warte czekania. W każdym razie walczę dalej i do zobaczenia w filmach.

Chwilę po zniknięciu z sieci wypowiedzi Stallone’a reżyser James Gunn dodał na swojego Instagrama zdjęcie potwierdzające informację.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez James Gunn (@jamesgunn)

Zobacz również: Legion Samobójców 2 – w filmie pojawi się niespodziewany twórca

Wprawdzie rola Stallone’a w filmie Strażnicy Galaktyki vol. 2 była niewielka, ale wyszła mu naprawdę dobrze i być może zwiększy się w trzeciej części. Nowy nabytek do DC Universe powinien przyciągnąć kolejnych fanów. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na dodatkowe informacje.

Pierwsza część Legionu samobójców, mimo bardzo negatywnych opinii w mediach, zarobiła naprawdę spore pieniądze, łącznie ponad 745 milionów dolarów. Film jest także laureatem Oscara, i mimo że tylko w kategorii najlepsza charakteryzacja, to jednak niewiele dzieł superhero, które mogą poszczycić się tą statuetką.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?