Lashana Lynch x-men
Lashana Lynch x-men

Lashana Lynch zagości na dłużej w MCU?

Okazuje się, że Lashana Lynch powróciła do Marvel Cinematic Universe na troszkę dłużej, aniżeli nam się wydawało. Aktorka dobrze wiedziała o scenie po napisach i byciu członkiem X-Men.

Cóż, nie od dziś wiemy, że X-Men są powoli wprowadzani do Marvel Cinematic Universe. Jest to przedstawione w bardzo chaotyczny sposób, lecz zawsze w jakiś. Teraz w Marvels mogliśmy zobaczyć kolejnych dwóch członków X-Men. Jednym jest Maria Rambeau, która ma nadprzyrodzone moce, a drugim jest Bestia.

Jaka jest przyszłość X-Men w MCU?

W finałowym akcie Marvels, Monica Rambeau zostaje uwięziona w alternatywnym uniwersum po naprawieniu rozdarcia w tkance rzeczywistości. Budząc się, widzi Bestię z X-Men, a także młodszą wersję swojej matki, Marii, która w tej rzeczywistości jest Binary. Oryginalnie Binary była Carol Danvers, ale na potrzeby fabuły zmieniono ten fakt. W rozmowie z Screen Rant aktorka Lashana Lynch rozwinęła swój język i powiedziała co nieco o filmie oraz jej powrocie do MCU.

Wiedziałam, co czeka mnie w filmie. Nie wiedziałam, co się wydarzy potem. Dosłownie nic nie wiem. Każdy szczegół postaci był poznawany stopniowo, więc wiedziałam o Kapitan Marvel, potem o Doktorze Strange’u, a potem o Marvels. Nawet nie dostałam scenariusza, miałam tylko chwile. Wiem to, co wy, i to wszystko.

Więcej ze świata MCU przeczytasz na Movies Room:

Kim jest Binary?

Binary to postać z komiksów Marvela, która początkowo nosiła miano Carol Danvers, znanej również jako Captain Marvel. Carol Danvers to postać superbohaterki, która zyskała swoje moce w wyniku ekspozycji na energię Kree. Carol Danvers została Binary, gdy zdolności kosmiczne zwiększyły jej moce, pozwalając na kontrolę nad energią gwiazd, co dało jej potężne zdolności. Podczas okresu, gdy była Binary, miała możliwość manipulowania energią na niespotykaną dotąd skalę, pozwalając jej na kontrolę nad procesami życiowymi na poziomie atomowym.

Historia Binarny związana jest z wieloma wydarzeniami w Marvel Comics. Carol Danvers używała tej tożsamości w okresie, kiedy była członkinią różnych drużyn superbohaterów, w tym Avengersów i X-Menów.

Kiedy Marvels na Disney+?

Premiera filmu Marvels odbędzie się na Disney+ już 7 lutego.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

Kontynuowanie słabizn jak Marvels tyle maja do zaoferowania żenada. X-Men zasługuje na coś lepszego zwłaszcza że maja światy Old Man Logan, Deathlok Nation, Age of Apocalymse i inne może pasowali by do świata w stylu seriali DD, Punisher … a nie do Disney Marvel

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?