Spider-man homecoming vulture michael keaton
Spider-man homecoming vulture michael keaton

Kto miał być Vulturem w Spider-Man: Homecoming? Wybór może was zaskoczyć!

Jak dobrze wiemy – Michael Keaton zagrał Vulture’a w Spider-Man: Homecoming. Okazuje się, że jeszcze jeden aktor był brany pod uwagę podczas castingu.

Okazuje się, że nie tylko Michael Keaton był brany pod uwagę, podczas castingu do Spider-Man: Homecoming. Otóż John Leguizamo (znany między innymi z Dzikiej nocy) również miał zagrać Adriana Toomesa. Zdradził to w wywiadzie dla Comicbook.com. Aktor przyznaje, że negocjował już z Marvel Studios tę rolę, lecz koniec końców Michael Keaton wybrał tę rolę. Twórcy zaproponowali mu inną, mniejszą rolę (prawdopodobnie Skorpiona), lecz Leguizamo nie zgodził się na taki układ.

John Leguizamo Dzika noc Spider-Man: Homecoming marvel

fot. kadr z filmu Dzika noc

Zobacz również: Pierwsze zdjęcia z filmu Szybcy i wściekli 10! Jason Momoa i Brie Larson wraz z głównym bohaterem serii

Opis filmu:

Młody Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), który zadebiutował w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, zaczyna rozumieć i kontrolować nowo odkrytą tożsamość super bohatera. Po wstrząsających doświadczeniach z Avengersami Peter wraca do domu do cioci May (Marisa Tomei) i pod czujne oko swego nowego mentora Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Mimo że stara się wieść normalne życie, to jednak nie potrafi pozbyć się myśli, że jest jednak kimś więcej niż Spider-Manem z sąsiedztwa. Tymczasem pojawia się Vulture (Michael Keaton), groźny wróg, który zagraża wszystkiemu, co dla Petera jest ważne.


Źródło: TheDirect.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Spider-Man: Homecoming

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?