Książę w Nowym Jorku 2 – nowa zapowiedź sequela kultowej komedii

Jak co roku, w trakcie reklam na Super Bowl pojawiają się najgorętsze w danym momencie materiały filmowe i serialowe. Nie mogło zatem także zabraknąć czegoś o drugiej odsłonie Księcia w Nowym Jorku.

Niespełna minutowy spot nie dodaje oczywiście zbyt wielu niuansów, ale jednak kilka nowych kadrów dostajemy. Zapewne to jeden z ostatnich materiałów przed premierą na platformie Amazona.

Zobacz również: Nikt – nowy zapowiedź filmu z Bobem Odenkirkiem w roli głównej!

Książę w Nowym Jorku 2 ma być fabularnie związany z poszukiwaniem przez Akeema (Eddy Murphy) swojego syna, następcy tronu, który – tak jak w przeszłości jego rodziciel – zamarudził w Ameryce. Wiemy już, że twórcy nie zignorują granej przez Shari Headley, Lisy McDowell. Dołączy tym samym do potwierdzonych już Jamesa Earla Jonesa, Arsenio Halla i Paula Batesa. Wśród nowych nazwisk zobaczymy m.in. Wesleya Snipesa i Jermaine’a Fowlera.

Film trafi na Amazon Prime Video 5 marca 2021 roku.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?