kraina lodu
kraina lodu

Kraina lodu, Zwierzogród i Toy Story powrócą!

Jeszcze do niedawna wydawałoby się to nieprawdopodobne, ale dyrektor generalny Disneya Bob Iger zdradził, iż trwają prace nad kontynuacjami słynnych animacji Disneya. Będą to: Kraina lodu, Zwierzogród oraz Toy Story!

Podczas rozmowy na temat zarobków firmy, Bob Iger ogłosił, iż Disney pracuje teraz nad kontynuacjami znanych marek. Mamy spodziewać się powrotów takich hitów, jak: Kraina lodu, Toy Story, a także Zwierzogród. Podczas rozmowy Iger wielokrotnie podkreślał, jak ważne jest skupienie się na znanych, bezkonkurencyjnych markach. Mimo wszystko nie posiadamy obecnie informacji dotyczących rozwoju pracy nad wspomnianymi produkcjami.

Najlepsze filmy animowane XXI wieku

fot. kadr z filmu Zwierzogród

Zobacz również: Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu z mocną usuniętą sceną. Konfrontacja Okoye i Dora Malaje

Nie da się ukryć, że pomysł na kontynuowanie znanych marek stanowi prosty sposób na osiągnięcie sukcesu finansowego. Marka przeżywała ostatnio gorszy czas w przypadku animacji, czego przykładem jest Dziwny świat, który zarobił ledwie 74 miliony dolarów na całym świecie. Jest to niewiele w porównaniu z wynikiem 1,4. mld. dolarów, który osiągnęła Kraina lodu 2. Suma ta pozwoliła jej stać się najbardziej kasową animacją w historii kina. Zwierzogród oraz najnowsza odsłona Toy Story również cieszą się naprawdę wysokim wynikiem w światowym box office, przekraczając miliard dolarów.


Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?