kraina lodu
kraina lodu

Kraina lodu otrzyma nie tylko trzecią ale i czwartą część!

Fani serii Kraina lodu mają powód do radości. Oficjalnie ogłoszono, że trwają prace nad czwartą częścią animacji.

Kraina lodu to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych serii Disneya zarówno pod względem wielkości fandomu, jak i jej dochodów. Oba pełnometrażowe filmy animowane zarobiły ponad miliard dolarów, z czego drugą odsłonę wśród animacji przebija wyłącznie Król Lew z 2019 roku. Warto również dodać, że pod tym tytułem powstało również kilka krótkometrażówek, a jego merch wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Dyrektor generalny Disneya, Bob Iger, ogłosił w programie Good Morning America z Disneylandu w Hongkongu nowe informacje na temat przyszłości Krainy lodu.

Praca nad Krainą lodu 3 jest w toku. Może powstanie też czwarta część. Jednak na razie nie mam zbyt wiele do powiedzenia na temat tych filmów. Jenn Lee, która stworzyła te filmy, ciężko pracuje ze swoim zespołem w Disney Animation nad nie jedną, ale właściwie dwoma historiami.

kraina lodu

fot. kadr z filmu Kraina lodu 2

Zobacz również: Avengers: Kang Dynasty oficjalnie bez reżysera!

Seria Kraina Lodu jest niebywałym hitem Disney’a. Produkcja doczekała się dwóch części – jedna w 2013, natomiast kontynuacja w 2019 roku. Dodatkowo otrzymaliśmy też kilka krótkometrażówek. Jedna z nich to Przygoda Olafa, która opowiada o wspólnych przygodach tytułowego bałwanka z jego przyjacielem – Svenem.

Zobacz również: Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy z oficjalnym zwiastunem!


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?