Kina w Nowym Jorku zostaną ponownie otwarte
Kina w Nowym Jorku zostaną ponownie otwarte

Kina w Nowym Jorku zostaną ponownie otwarte w marcu

Kina w Nowym Jorku, które z powodu pandemii były zamknięte przez prawie rok, ponownie zostaną otwarte. Nie obejdzie się jednak bez surowych ograniczeń.

Nowy Jork to drugi co do wielkości rynek filmowy w Stanach Zjednoczonych, zaraz po Los Angeles. Jeśli wytwórnie mają zamiar wychodzić z pandemii, miasto to odegra w tym ogromną rolę.

Gubernator Nowego Jorku, Andrew Cuomo, ogłosił tę decyzję podczas poniedziałkowej konferencji prasowej. W ostatnich dniach był on krytykowany za utrzymywanie zamkniętych kin, kiedy pozwalał na ponowne otwarcie barów czy siłowni.

Kina w Nowym Jorku wznowią działalność 5 marca 2021 roku. Widzowie będą mogli zająć nie więcej niż 25% miejsc. Na sali kinowej będzie mogło przebywać jednocześnie maksymalnie 50 osób.

Zobacz również: The First Lady – Gillian Anderson zagra Eleanor Roosevelt!

Jednym z pierwszych filmów, które skorzystają na otwarciu kin, będzie Raya i ostatni smok, który zadebiutuje 5 marca w kinach i na Disney+. Na ekranach ma pojawić się także Tom & Jerry.


Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktorka współprowadząca działu publicystyka

Copywriterka, absolwentka filologii polskiej i publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?