Kill Bill vol. 3 – Zendaya zagra córkę Vernity? To chciałaby Vivica A. Fox

Od dawna już fani czekają na luźno zapowiadaną trzecią część Kill Billa – choć oczywiście nie mamy jeszcze żadnych oficjalnych informacji a jedynie pojawiające się od czasu do czasu wypowiedzi Quentina Tarantino o chęci stworzenia nowej części.

Ostatnio pod koniec ubiegłego roku kultowy reżyser stwierdził w wywiadzie, że ma pomysł na to, jak zakończyć historię Beatrix, o czym wspominał jeszcze w 2004 roku. Zapewne nadal chodzi o poruszenie wątku córki Vermity, która widziała efekty zemsty, jaka wywarta została na jej matce:

Zobacz również: Tesla – Ethan Hawke jako wybitny naukowiec w niecodziennym podejściu do filmu biograficznego

Vivica A. Fox, która odgrywała przed laty pierwszą ważniejszą ofiarę Czarnej Mamby, uważa, że Tarantino ma już idealną odtwórczynię córki Vernity – i byłaby to właśnie Zendaya. Czyżby rzeczywiście d oczegoś takiego miało dojść?

Źródło: The Wrap / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?