Maya Hawke Stranger Things Kill Bill
Maya Hawke Stranger Things Kill Bill

Kill Bill Vol. 3 – Maya Hawke komentuje pogłoski dotyczące kontynuacji

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że Maya Hawke ma pojawić się w kontynuacji filmu Kill Bill. Aktorka skomentowała te pogłoski.

Quentin Tarantino niedawno potwierdził, że stworzenie filmu Kill Bill vol. 3 nie jest wykluczone, a główne role miałyby zagrać Uma Thurman i jej córka Maya Hawke. Teraz Hawke wypowiedziała się na temat wystąpienia w kolejnym filmie Tarantino. W niedawnym wywiadzie dla The Guardian aktorka wyjaśniła, że, chciałaby ponownie podjąć współpracę z reżyserem. Jeśli oczywiście filmowiec wyciągnąłby do niej rękę w tej sprawie.

Zawsze krążą o tym plotki. Quentin ma swój własny harmonogram. Zrobi, co zechce, kiedy będzie mu się chciało. Znam go całe życie i jeśli kiedykolwiek zechce znowu ze mną pracować, oczywiście bardzo chętnie bym to zrobiła.

Zobacz również: Matrix: Zmartwychwstania – nowe zdjęcie z Neo i Trinity

Hawke pojawiła się wcześniej w filmie Pewnego razu w Hollywood. Z wcześniejszych komentarzy Tarantino wynika, że ​​filmowiec jest zainteresowany współpracą z nią. Stwierdził, że byłoby “ekscytujące” obsadzenie Thurmana i Hawke w potencjalnym trzecim filmie Kill Bill.


Źródło: ComicBook.com/ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Stranger Things

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?