indiana jones dial of destiny ford
indiana jones dial of destiny ford

Kiedy nowy Indiana Jones trafi na streaming? Może być to nawet w tym miesiącu!

Patrząc na zagraniczne informacje – Indiana Jones i artefakt przeznaczenia trafi na streaming jeszcze w tym miesiącu, lecz może to nie być Disney+.

Zważywszy na ostatnie duże premiery, takie jak chociażby Avatar: Istota Wody czy Strażnicy Galaktyki vol. 3, nowy Indiana Jones może nie trafić od raz u na Disney+. Najnowsza produkcja natomiast w serwisach VOD może zadebiutować jeszcze w tym miesiącu.

Nowa przygoda już na VOD?

Ostatnio serwisy takie jak Prime Video, AppleTV czy Ratuken biorą duże premiery do wypożyczenia lub kupienia, zanim trafią one na swoje macierzyste streamingi. Przykładem są chociażby nowi Strażnicy Galaktyki czy John Wick 4. Tak prawdopodobnie będzie z najnowszą odsłoną przygód najpopularniejszego archeologa w historii. Film ma trafić za granicą na streaming już 29 sierpnia. Jak dobrze pójdzie, to ta premiera pokryje się z polską premierą vod. Co by oznaczało, że na Disney+ obejrzymy go w okolicach połowy września.

indiana jones 5

Fot. kadr z zapowiedzi filmu Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Zobacz również: Cillian Murphy wybrał swój ulubiony film Christophera Nolana. To tytuł, w którym nie zagrał

Jedna z pierwszych sekwencji filmu przeniesie nas do czasów wojennych, a konkretnie do 1944 rokuAkcja zostanie osadzona w zamku opanowanym przez nazistowskie siły. Niedawno ujawniono, że w filmie zastosowana zostanie technologia odmładzająca i zostanie ona użyta na tytułowym bohaterze. Na osi czasu wstęp znajdzie się pomiędzy trzecią a czwartą częścią. Zaraz po tym wstąpimy do lat 60. XX wieku.

W nadchodzącym filmie wystąpią Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook, Shaunette Renée Wilson i Toby Jones. W tytułowej roli oczywiście Harrison Ford. Indiana Jones 5 trafił do kin 30 czerwca 2023 roku.


Źródło: actionewz.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?