czarna pantera wakanda w moim sercu disney+
czarna pantera wakanda w moim sercu disney+

Kiedy Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu pojawi się na Disney+? Na pewno nie w tym roku

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu trafił w zeszłym tygodniu do kin. Natomiast już pojawią się pytania – kiedy na Disney+? Otóż raczej nie w tym roku.

Serwis Deadline donosi, że Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu trafi na Diseny+ najwcześniej w 2023 roku. Nie jest to raczej nic zaskakującego, gdyż film dopiero trafił do kin i zbiera całkiem niezłe plony. Niemniej fani Marvela myśleli, że w te święta obejrzą najnowszą produkcje swojego ukochanego studia. Niestety tak nie będzie. Zauważają również, że film pozostanie w kinach przez minimum 45 dni.

Jak wspomnieliśmy, przed nami masa seansów, minimum 45 dni, bez planów, aby najnowsze dzieło Ryana Cooglera wylądowało na Disney + pod koniec roku (w podobnym okresie jak Strange World). Otrzymaliśmy wiadomość, że animacja Disneya trafi podczas Święta Dziękczynienia na Disney +, przed Wakanda w moim sercu.

czarna pantera namor wakanda w moim sercu

fot. materiały prasowe – kolaż

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W filmie Marvel Studios królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i wojowniczki Dora Milaje będą walczyć, by chronić własny naród przed interwencjami światowych mocarstw w następstwie śmierci króla T’Challi. Mieszkańcy Wakandy będą próbować zaakceptować ich nowy rozdział historii, natomiast bohaterowie zostaną zmuszeni, by połączyć siły i z pomocą najemniczki Nakii i Evereta Rossa i wykuć nową ścieżkę dla afrykańskiego królestwa. Film przedstawi Tenocha Huertę, który wystąpi jako Namor – król ukrytego podwodnego narodu. W sequelu wystąpią również Dominique ThorneMichaela CoelMabel Cadena i Alex Livanalli.

Zobacz również: Konkurs: Wygraj gadżety z filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu i bilety do kin!


Źródło: thedirect.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?