kevin spacey fast food american beauty mr smiley
kevin spacey fast food american beauty mr smiley

Kevin Spacey został wycięty z kolejnego filmu

Kevin Spacey po oskarżeniach o molestowanie stał się w Hollywood persona non grata. Wszyscy znamy historię, jak to pozostający w niesławie aktor został naprędce wycięty i zastąpiony przez Christophera Plummera w filmie Wszystkie pieniądze świata oraz wyrzucony przez Netflix z serialu House of Cards. Okazuje się, że dwukrotny zdobywca Oscara nie ma szczęścia również w chińskich produkcjach, gdyż został wycięty z filmu Hidden Man w reżyserii Wen Jianga (Baze Malbus z Łotra 1).

Hidden Man, nowy film autora Niech latają kule, trafił do chińskich kin 13 lipca. Wystąpić miał w nim Kevin Spacey, lecz nastąpiła bliźniacza sytuacja, co w przypadku Wszystkich pieniądzy świata Ridleya Scotta. Sceny z nim zostały usunięte i zastąpiono go później innym aktorem. Według pogłosek jego wątek został usunięty po interwencji cenzury, której najwyraźniej nie spodobało się, że kojarzący się ze skandalem Spacey jest przełożonym jednego z głównych bohaterów filmu. Jego występ jednak nie zginął i kilka dni po premierze wyciekł w sieci fragment filmu, w którym pojawia się Amerykanin.

Zobacz również: Kevin Spacey ocenzurowany w spocie TVN

Na obecny moment ostatnim filmem, w którym występuje Kevin Spacey jest dramat biograficzny Billionaire Boys Club. Produkcja zadebiutowała w Ameryce na VOD 17 lipca. Miesiąc później ma trafić w ograniczonej dystrybucji do kin w USA.

Źródło: twitter/AsianFilmStrike / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu American Beauty

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?