spider-man
spider-man

Karan Soni martwi się o trzecią część Spider-Verse

Film Spider-Man: Poprzez multiwersum okazał się jednym z największych hitów 2023 roku. Jedna z gwiazd filmu, Karan Soni, ma pewne obawy dotyczące finałowej części trylogii.

Nie da się ukryć, że zarówno Spider-Man: Uniwersum, jak i Poprzez multiwersum osiągnęły ogromny sukces. Oba filmy zarobiły ogromne sumy oraz zyskały świetne recenzje. Do tej pory trwa debata na temat tego, która odsłona jest tą lepszą i dlaczego, jednak jej końca nie widać. Czego zatem obawia się Karan Soni?

Czy Spider-Man: Beyond the Spider-Verse dorówna poprzednikom?

Karan Soni udzielił głosu Pavitrowi Prabhakarowi znanemu również jako Spider-Man India. W wywiadzie dla The Movie Dweeb aktor podzielił się swoimi wspomnieniami z pracy nad Poprzez multiwersum nie ukrywając zachwytu finalnym efektem. I tu rodzą się pewne obawy, ponieważ aktor nie jest w stanie stwierdzić, co jeszcze można zrobić, aby kolejna część dorównała poprzednikom.

Myślę sobie: „Jak zamierzają zrobić następny? Co jeszcze jest do zrobienia?” Ale martwię się o nich. To tak, jakbyś mógł tylko ustawić poprzeczkę… To dlatego, że jesteśmy tak blisko stworzenia idealnej trylogii, a teraz po prostu martwię się, co zrobią, po prostu odczuwaam niepokój o to, co wolno im robić.

Pełen wywiad znajduje się poniżej

Zobacz również: James Gunn proponuje, jak oglądać trzecią część Strażników Galaktyki na Disney+

karan soni

fot. kadr z filmu Spider-Man: Poprzez multiwersum

W najnowszych przygodach Milesa Moralesa bohater ponownie zostanie wciągnięty w świat niekończących się rzeczywistości. W tej podróży ponownie towarzyszyć mu będzie Gwen Stacy aka Ghost Spider. Nie zabraknie również nowych przyjaciół oraz przeciwników. W produkcji animowanej ujrzymy ogromne zbiorowisko superbohaterskich person. Mowa o m.in. Spider-Punk (Daniel Kaluuya), Spider-Man 2099 (Oscar Isaac), Cyborg Spider-Woman oraz The Spot (Jason Schwartzman). Pojawi się również Spider-Man z growego uniwersum od Insomniac Games.


Źródło: YouTube (The Movie Dweeb) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?