Oto łówny bohater filmu Jurassic World: Upadłe królestwo
Oto łówny bohater filmu Jurassic World: Upadłe królestwo

Jurassic World: Upadłe królestwo – mnóstwo nowych materiałów promujących widowisko!

Promocja sequela Jurassic World trwa w najlepsze! Dowodem są poniższe materiały. Wśród nich znajdziecie: nowy spot widowiska, trzy jego fragmenty, dwa widea ukazujące prace na planie filmu oraz dziennik Chrisa Pratta. Serdecznie zapraszamy do oglądania! Udacie się do kin na Jurassic World: Upadłe królestwo?

  • Fragmenty obrazu:

  • Materiały zza kulis:

  • Spot:

  • Dziennik Chrisa Pratta: 

Zobacz również: Wiedźmin – serialowy Geralt z Rivii ujawni się w tegoroczne wakacje!

Opis dystrybutora (kino): Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a prehistoryczne gady, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory.

Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

OTo główna bohaterka filmu Jurassic Wrold: Upadłe królestwo!

Fot.: Universal Pictures

Gwiazdami widowiska są w dalszym ciągu Chris Pratt oraz Bryce Dallas Howard. Producentami wykonawczymi kolejny raz zostali Steven Spielberg i Colin Trevorrow. Warto tutaj dodać, że obsadę filmu zasilają również: James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones i Rafe Spall, a BD Wong oraz Jeff Goldblum otwarzają swoje znane z poprzednich części role.

Obraz wyreżyserował J.A. Bayona (Niemożliwe) na podstawie scenariusza Colina Trevorrowa i Dereka Connolly’ego. Jurassic World: Upadłe królestwo pojawi się w polskich kinach już 8 czerwca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?