Spider-Man: Bez drogi do domu
Spider-Man: Bez drogi do domu

Jon Watts nie zrobi Spider-Man 4? Sony ma na oku innego reżysera?

Okazuje się, że Jon Watts pożegnał się z serią Spider-Man. Sony Pictures prawdopodobnie ma nowego reżysera na stołek Wattsa.

Chociaż nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia co do Spider-Man 4, tak Kevin Feige, Any Pascal i Tom Holland dali jasno do zrozumienia, że istnieją wstępne plany dotyczące kontynuacji Bez drogi do domu.

Towarzysz Whedona na stołku reżysera?

Według Daniela Richtmana, nowym reżyserem Spider-Mana 4 ma być towarzysz Jossa Whedona – Drew Goddard. Reżyser i scenarzysta ma również zrobić film o Sinster Six. Co więcej, Goddard niejednokrotnie był wymieniany jako zastępca Wattsa gdyby ten zrezygnował z czwartej części. Nie możemy też zapomnieć, że napisał on wiele odcinków serialu Daredevil.

Spider-Man: Bez drogi do domu - Tom Holland

SPIDER-MAN: NO WAY HOME, Tom Holland as Spider-Man, 2021. ph: Matt Kennedy / ? Sony Pictures Releasing / ? Marvel Entertainment / Courtesy Everett Collection

Zobacz również: Nowe Gwiezdne wojny postawią na kobiecość. Tak zapowiada swój film Sharmeen Obaid-Chinoy

Opis filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Kiedy cały świat dowiaduje się, że pod maską Spider-Mana skrywa się Peter Parker, superbohater decyduje się zwrócić o pomoc do Doktora Strange’a. W filmie obok Toma Hollanda pojawiają się dwie inne wersje Spider-Mana, grane przez Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda. Razem muszą zmierzyć się z Doctorem Octopusem (Alfred Molina), Electro (Jamie Foxx), Sandmanem (Thomas Haden Church), Zielonym Goblinem (Willem Dafoe) oraz Lizardem w wykonaniu Rhysa Ifansa.

Film zadebiutował w kinach 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?