Johnny English: Nokaut – nowy zwiastun komedii z Rowanem Atkinsonem!

Do sieci trafił nowy zwiastun trzeciej części przygód Johnny’ego Englisha, agenta brytyjskiego wywiadu, który nie wie co to strach, nie wie co to ryzyko, nie wie nic. Produkcja z Rowanem Atkinsonem wejdzie do polskich kin 21 września pod tytułem Johnny English: Nokaut (oryg. Johnny English Strikes Again)

Opis fabuły: W wyniku ataku hakerskiego na jaw wychodzi pilnie strzeżona tożsamość wszystkich agentów brytyjskiego wywiadu. To powoduje, że Johnny English ponownie jest ostatnią nadzieją na uratowanie świata. Musi zawiesić swoją emeryturę, aby odnaleźć tajemniczego hakera. Znakomity szpieg musi zmierzyć się z współczesną technologią, której… do końca nie rozumie.

Zobacz również: TOP20 – Najlepsze parodie filmowe

Obok Atkinsona w filmie pojawią się Olga Kurylenko, Ben Miller, Emma Thompson. Za reżyserię odpowiada David Kerr.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?