Kadr z filmu Johnny English: Nokaut
Kadr z filmu Johnny English: Nokaut

Johnny English: Nokaut – bohater powraca w kilku nowych spotach!

Wytwórnia Universal Studios opublikowała kilka nowych zapowiedzi filmu pt. Johnny English: Nokaut, czyli kontynuacji serii nabijającej się z kultowego Jamesa Bonda. W roli głównej widzowie ponownie zobaczą niezastąpionego Rowana Atkinsona. Zapraszam serdecznie do oglądania! Nie będzie żałować poświęconego na zwiastuny czasu.

Zobacz również: Halloween – kolejne zdjęcia z najnowszej części popularnego cyklu horrorów!

Opis dystrybutora (kino): Johnny English powraca! Nowa przygoda zaczyna się w momencie, w którym olbrzymi cyber-atak ujawnia wszystkich tajnych agentów Wielkiej Brytanii, a ich szef zapowiada, że to dopiero początek kłopotów. Tajne służby mogą teraz liczyć tylko na niego – Johnny’ego Englisha. Niedawno zdegradowany, prowadzi zajęcia w jednej ze szkół. To właśnie wtedy zostaje ponownie powołany na dawne stanowisko, by zdekonspirować przebiegłego hakera, który zagraża bezpieczeństwu państwa. Ale aby misja się udała, Johnny będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, cóż, w każdym razie tych, które ma. „Analogowymi” metodami, które zna ze swej młodości, będzie musiał stawić czoła digitalnej technologii jutra.

Kontynuację wyreżyserował David Kerr na podstawie scenariusza spod pióra Williama Daviesa. W obsadzie znajdują się następujące gwiazdy: Rowan Atkinson, Ben Miller, Olga Kurylenko, Emma Thompson i Jake Lacy.

Film pojawi się w polskich kinach już 21 września.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Studios

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?