John Williams może zakończyć karierę po filmie Indiana Jones 5

Legendarny kompozytor muzyki do Gwiezdnych Wojen oraz Indiany Jones – John Williams – powoli rozmyśla nad przejściem na emeryturę.

Indiana Jones 5 zbliża się do nas wielkimi krokami. Finałowa produkcja o archeologu z Harrisonem Fordem w roli głównej zawita do kin w 2023 roku. Pozycja ta oznaczać będzie prawdopodobny koniec kariery Forda, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, że może to być ostatnia filmowa przygoda dla Johna Williamsa. Słynny kompozytor w wywiadzie z AP News ujawnił, że rozmyśla on nad zakończeniem kariery. Dodatkowo poinformował nas, że Harrison Ford również planuje przejście na emeryturę. Aktor jeszcze nie podzielił się tą informacją z resztą świata. Williams dokładniej miał to do powiedzenia:

Na ten moment pracuję nad filmem Indiana Jones 5. Harrison Ford – który jest trochę młodszy ode mnie – chyba ogłosił, że będzie to jego ostatni film. Więc pomyślałem sobie: Skoro Harrison może to zrobić, to może ja również.

Rozmawiając przez telefon, kompozytor nie dał nam stanowczej odpowiedzi. Williams nie chce niczego wykluczać.

Nie chcę, żeby to było widziane jako kategoryczne wykluczanie pewnej aktywności. Nie potrafię grać w tenisa, ale chcę wierzyć, że może kiedyś się nauczę.  

Trzeba pamiętać, że John Williams ma już 90 lat na karku i zdecydowanie zasługuje on na emeryturę. Czy tak się jednak stanie po premierze nowego Indiany Jones’a? Pożyjemy, zobaczymy.

John Williams może zakończyć karierę po filmie Indiana Jones 5

Fot. materiały prasowe

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W nadchodzącej części przygód słynnego archeologa wystąpią Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook, Shaunette Renée Wilson i Toby Jones. W tytułowej roli oczywiście Harrison Ford.

Planowana data premiery wyznaczona jest 30 czerwca 2023 r.

Zobacz również: Brad Pitt zapowiada koniec kariery akorskiej


Źródło: apnews.com / Ilustracja wprowadzenia: fot. materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?