John Wick 4 – Rina Sawayama dołącza do obsady!

Po sukcesie pierwszych 3 części serii o przygodach płatnego zabójcy Johna Wicka, zaplanowano kolejne dwie. Prace nad czwartą odsłoną mają ruszyć latem tego roku. Natomiast teraz pojawiła się informacja, że do obsady dołączyła piosenkarka Rina Sawayama!

Filmowa seria mówiąca o płatnym zabójcy z zasadami stała się światowym hitem, dlatego też twórcy Johna Wicka nie zwalniają tempa. Teraz obsada filmu John Wick 4 poszerza się o kolejne nazwiska!

Po premierze 3 części zaplanowano kolejne dwie. Praca na planie czwartej odsłony Johna Wicka rozpocznie się w czerwcu tego roku. Wiemy, że zdjęcia odbędą się w Niemczech, Francji oraz Japonii. Do obsady powraca m.in. Keanu Reeves, Ian McShane oraz Laurence Fishbourne. Pojawi się także nowa postać grana przez piosenkarkę pop Rinę Sawayama. Japońsko-brytyjska artystka zasłynęła z takich utworów jak XS, Chosen Family czy Cherry. Będzie to jej debiut na wielkim ekranie. Jak na razie nie wiemy w jaką postać się wcieli. Jak piosenkarka wypadnie w połączeniu z Keanu Reevesem? Przekonamy się za rok.

Rina Sawayama

Materiały prasowe

Zobacz również : John Wick 4 – niedługo ruszą zdjęcia do filmu!

Za reżyserię ponownie będzię odpowiadał Chad Stahelski. Zmienili się jednak scenarzyści. Shay Hatten i Michael Finch zastąpili Dereka Kolstada. Premiera filmu John Wick 4 zaplanowana jest na 27 maja 2022 roku. Chwilowo nie znamy zarysu fabuły.


Źródło: Deadline/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?