jim carrey sonic
jim carrey sonic

Jim Carrey jednak nie na emeryturze! To dzięki Sonicowi

Wbrew ostatnim sugestiom wygląda na to, że Jim Carrey jednak nie przechodzi na emeryturę. Nie wiemy, jak długo aktor będzie jeszcze pielęgnował swą karierę, ale brak jej obecnego końca zawdzięczamy Sonicowi.

Z najnowszych informacji wynika, że Jim Carrey powróci jako Dr Ivo Robotnik w trzeciej odsłonie Sonica. Poprzednie dwa filmy z tej serii to jedyne filmy aktora z ostatnich lat, więc jego powrót nie jest zaskoczeniem.

Co z losami Dr Robotnika? [UWAGA, SPOILERY]

Nie było pewne, czy Doktor Robotnik powróci w kontynuacji filmu Sonic 2: Szybki jak błyskawica. Film kończy się bowiem w momencie, gdy postać Carreya zalicza, pozornie śmiertelny, upadek z gigantycznego robota, którym sterował przeciwko tytułowemu protagoniście. Jednak scena po napisach ujawnia, że ​​ciała Robotnika nie odnaleziono, więc otworzyło to furtkę na jego potencjalny powrót. Paramount miał nadzieję, że Carrey wróci, biorąc pod uwagę sukces kasowy dwóch poprzednich filmów. Film z 2020 r. i jego kontynuacja z 2022 r. zarobiły łącznie prawie 871 milionów dolarów na całym świecie, co było tak dużym sukcesem, że studio dało zielone światło dla spin-offowej serii Knuckles dla platformy Paramount+ . Nie ma jednak informacji, czy Carrey również tam się pojawi.

Więcej o Sonicu i innych kinowych hitach przeczytasz w Movies Room:

Sonic 3 – obsada

W nadchodzącej kontynuacji Carrey dołącza do innych powracających członków obsady: Jamesa Marsdena, Tiki Sumpter i Lee Majdouba. Ben Schwartz powraca także do podkładania głosu Sonicowi, wraz z Colleen O’Shaughnessey w roli Tailsa i Idrisem Elbą w roli Knucklesa. Wśród nowych nabytków znaleźli się: Kristen Ritter, Alyla Brown oraz James Wolk. Role każdej z tych osób nie zostały jeszcze ujawnione.

Jeff Fowler powraca także do reżyserii sequelu. Neal H. Moritz, Toby Ascher, Toru Nakahara i Hitoshi Okuna pełnią rolę producentów. Film trafi do kin jeszcze w tym roku, 20 grudnia.

Zobacz również: The Movie Critic ponownym spotkaniem Quentina Tarantino i Brada Pitta!


Źródło: IGN / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?