Jestem matką
Jestem matką

Jestem matką – oficjalny zwiastun oraz plakat intrygującego filmu Netflixa!

Do sieci wpadł nareszcie zwiastun oficjalny zwiastun nowej produkcji Netflixa, a mowa tutaj o obrazie zatytułowanym Jestem matką. Rano na łamach naszego portalu mogliście podziwiać pierwszy trailer produkcji w języka rosyjskim. Tym razem oddaję w Wasze ręce zwiastun po angielsku i z kilkoma nowymi scenami. Zapraszam do oglądania!

Gwiazdami filmu Jestem matką są niezwykle utalentowana Hilary Swank i Rose Byrne. Pierwsza z rzeczonych pań wciela się w ranną kobietę, druga natomiast udziela głosu robotowi, który jest tytułowym antagonistą obrazu.

Zobacz również: Brightburn: Syn ciemności – nigdy nie stawaj nocą pośrodku zapomnianej przez Boga drogi… Nowy fragment filmu!

Hilary Swank, Rose Byrne i Clara Rugaard to gwiazdy nowego thrillera platformy Netflix, traktującego o nastoletniej dziewczynie, która jest pierwszą przedstawicielką nowego pokolenia ludzi, wychowaną przez robot Mother. Wspomniane urządzenie zostało zaprojektowane w celu zaludnienia Ziemi po całkowitym wymarciu naszego gatunku. Niemniej unikalna więź łącząca robota oraz nastolatkę staje pod znakiem zapytania, gdy w ich życiu pojawia się pewna nieznajoma. Kobieta swoimi opowieściami kwestionuje słowa Mother dotyczące świata zewnętrznego, co rodzi uzasadnione wątpliwości na temat prawdziwych intencji robota.

Jestem matką

Fot.: Netflix

Film Jestem matką to reżyserski debiut Granta Sputore’a. Scenariuszem zajął się z kolei Michael Lloyd Green. Produkcja pojawi się w ofercie platformy streamingowej już 7 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?