Pajęczyna horror
Pajęczyna horror

Jeden z najlepszych horrorów tego roku? Pajęczyna ze świetnymi recenzjami na Rotten Tomatoes!

Film Pajęczyna trafia dziś do kin, a jego opinie są naprawdę bardzo dobre. Recenzenci na serwisie Rotten Tomatoes uznają go za jeden z najlepszych filmów roku.

Jak poradzi sobie Pajęczyna? Prognozy są bardzo dobre! Recenzje krytyków i widzów na Rotten Tomatoes zapewniają fanom kompleksowy przewodnik po tym, co w kinie i na ekranie jest obecnie „świeże i dobre” , a co „zgniłe i niestrawne do oglądania” .  

Pozytywny odzew

Charles Barfield z The Play mówi, że Pajęczyna to będzie klasyk. Widz będzie czerpać absolutną rozkosz z seansu i będzie się świetnie bawił dzięki niezwykłym występom gwiazd.

Peter Rainer z FilmWeek stwierdził krótko – Pajęczyna jest przerażająca

Mel Valentin z Screen AnarchyPowinien znaleźć się na liście must-see każdego fana horroru, poważnego, przypadkowego lub innego

Terry Mesnard mówi: Tym, którzy szukają filmu opartego na logice świata rzeczywistego, prawdopodobnie się nie spodoba. Ale tych, którzy pozwolą, by narracja zakręciła ich w swojej cudownie złej sieci, Pajęczyna z pewnością przerazi i zachwyci.

Natomiast Mike McGranaghan stwierdził krótko – to najlepszy horror 2023 roku.

W serwisie Rotten Tomatoes film zebrał 62% od krytyków oraz 72% od widzów, więc jak na horror opinie są nienajgorsze.

Zobacz również: Castlevania: Nocturne z pierwszą zapowiedzią! Spin-off o Richterze Belmoncie już wkrótce

O czym jest Pajęczyna?

Nawiedzony dom? A może koszmarna rodzinna tajemnica ukrywana przez najbliższych? Ośmioletni Peter musi zmierzyć się z dramatyczną prawdą.

Od dnia przeprowadzki do nowego domu ośmioletni Peter co noc doświadcza przerażającej obecności. Na początku jest to tajemnicze, niepokojące stukanie za ścianą sypialni, które słyszy tylko on. Później koszmar narasta, wraz z pojawieniem się wstrząsających wizji.

Najgorszy jest jednak fakt, że rodzice twierdzą, że chłopca dręczą jedynie wytwory własnej wybujałej wyobraźni. Skazany na samotną konfrontację z demoniczną siłą, Peter zaczyna podejrzewać, że najbliżsi ukrywają przed nim jakąś straszną rodzinną tajemnicę.

Pajęczyna horror

fot. kadr z filmu Pajęczyna


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?