James Bond
James Bond

James Bond powraca na HBO GO!

Fani agenta 007 na pewno ucieszą się z tej informacji. Otóż, od 1 listopada, na HBO GO można oglądać (prawie) wszystkie filmy od Bondzie!

James Bond to osoba, której nie trzeba nikomu przedstawiać. W agenta 007 wcieliło się już sześciu aktorów, przy aż 25 filmach! Dzięki HBO GO, fani Bonda mogą oglądać wszystkie filmy od Doktora No po Spectre (włącznie z Casino Royale z 1967 roku, gdzie w Bonda wcielił się David Niven). Brakuje niestety najnowszej odsłony czyli Nie czas umierać. Natomiast zrozumiałym jest to, gdyż można oglądać ten film obecnie w kinach. Nie jest to pierwszy raz, gdy wszystkie filmy z Jamesem Bondem trafiają na serwis streamingowy. W zeszłym roku również mogliśmy oglądać każdą z części.

Zobacz również: Nie czas umierać – recenzja filmu! Nowy Bond to święto

Opis Nie czas umierać: Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą o pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

Nie czas umierać zobaczymy po raz piąty i ostatni w roli Jamesa Bonda Daniela Craiga, a także Ramiego Maleka, Lashanę Lynch, Leę Seydoux, Anę de Armas, Christopha Waltza, Naomi Harris czy Ralpha Fiennesa.


Źródło: HBO GO/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?