Jake Gyllenhaal w nowym filmie Guya Ritchiego! The Covenant jeszcze w tym roku!

Po wielokrotnie przekładanej Grze fortuny, Guy Ritchie bierze się za kolejny film, w którym tym razem zagra Jake Gyllenhaal. The Covenant zadebiutuje 21 kwietnia.

Jak dobrze wiemy Jake Gyllenhaal to wielki aktor. Grał u Davida Finchera, w różnych produkcjach Disneya czy nawet w Marvelu. Aktor ma za sobą długą drogę i może grać w zasadzie gdzie mu się podoba. Wybrał jednak akcyjniaka od Guya Ritchiego. The Covenant zadebiutuje 21 kwietnia! Zobacz zwiastun poniżej:

Zobacz również: Outer Banks z zapowiedzią 3. sezonu. Nie ma nic do stracenia!

The Covenant śledzi losy sierżanta armii amerykańskiej Johna Kinleya i afgańskiego tłumacza Ahmeda. Po zasadzce Ahmed robi wszystko, by ocalić życie Kinleya. Kiedy Kinley dowiaduje się, że Ahmedowi i jego rodzinie nie zapewniono bezpiecznego przejazdu do Ameryki zgodnie z obietnicą, musi spłacić swój dług, wracając do strefy działań wojennych, aby ich odzyskać, zanim talibowie pierwsi ich wytropią.

The Covenant Jake Gyllenhaal

fot. materiały prasowe


Źródło: theplaylist.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?