Scarlet Witch w Doktor Strange w multiwersum obłędu Elizabeth Olsen
Scarlet Witch w Doktor Strange w multiwersum obłędu Elizabeth Olsen

Jak to jest z tą Scarlet Witch w MCU? Mamy oficjalne potwierdzenie

Od dłuższego czasu krążą różne teorie na temat statusu Scarlet Witch w świecie Marvel Cinematic Universe. Teraz oficjalnie wiemy czy żyje czy nie.

Scarlet Witch w IV fazie była bardzo ważną postacią. Skupił się na niej serial WandaVision, a także była główną antybohaterką w Doktor Strange w multiwersum obłędu. W drugiej części Strange’a poświęciła się na Wundagore, lecz pojawiły się różne teorie na temat tego czy żyje. Teraz mamy oficjalne potwierdzenie.

Żywa czy martwa?

W autoryzowanej przez Marvel Studios książce, The Marvel Cinematic Universe – An Official Timeline, potwierdzono, że Wanda Maximoff grana przez Elizabeth Olsen zginęła pod koniec filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu, gdy niszczyła zamek na Wundagore. Należy również wspomnieć, że ta część książki zawiera symbol oznaczający, że główna postać umiera.

Gdy Wanda 838 zabiera chłopców i zostawia załamaną Scarlet Witch 616, ta się poddaje i niszczy Wundagore zrzucając cały zamek na siebie, kończąc dwa wielkie zagrożenia dla całego Multiwersum. Darkhold i siebie.

Elizabeth Olsen Scarlet Witch

Kadr z filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Zobacz również: Brie Larson chce się odciąć od Marvela? Wine mają toksyczni fani

Opis ostatniego filmu ze Scarlet Witch:

Doktor Strange w multiwersum obłędu to superprodukcja Marvel Studios będąca częścią tzw. IV Fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Gwiazdami filmu Sama Raimiego są Benedict Cumberbatch w tytułowej roli, Elizabeth Olsen jako Wanda Maximoff/Scarlet Witch, Rachel McAdams powracająca jako dr Christine Palmer i Xochitl Gomez jako America Chavez.


Źródło: thedirect.com / ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

Kiepska postać ze słabych filmów do tego ośmieszanie Strange bo mężczyzna

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?