Kadr z filmu Instant Family
Kadr z filmu Instant Family

Instant Family – zwiastun zabawnej komedii o wychowywaniu dzieci!

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała niedawno pierwszy zwiastun filmu pt. Instant Family. Gwiazdami komedii są Mark Wahlberg i Rose Byrne. Obraz podąża śladami pary, która decyduje się na adopcję dzieci, po czym odkrywa, iż być może przeliczyła się ze swoimi umiejętnościami wychowawczymi. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Cate Blanchett zainteresowana powrotem do roli Heli w filmach z uniwersum Marvela!

Gdy pewna para decyduje się założyć rodzinę, natychmiast kieruje się do opieki społecznej, chcąc zostać rodziną zastępczą. Bohaterowie czują się wspaniałymi, altruistycznymi ludźmi, dopóki w ich domu nie pojawia się trójka dzieciaków. Od teraz para musi się nauczyć kochać i wychowywać prawdziwe łobuziaki, w tej pełnej humoru oraz otuchy komedii.

W obsadzie filmu znajdują się ponadto: Octavia Spencer, Tig Notaro, Isabela Moner, Iliza Shlesinger, Gustavo Quiroz i Julianna Gamiz. Instant Family wyreżyserował Sean Anders na podstawie scenariusza własnego autorstwa sporządzonego z pomocą Johna Morrisa.

Produkcja pojawi się w amerykańskich kinach już 16 listopada.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?