Beast/Idris Elba
Beast/Idris Elba

Idris Elba staje oko w oko z lwem w nowym zwiastunie filmu Beast!

Dostaliśmy nowy zwiastun filmu Beast, w ktorym aktor Idris Elba walczy o przetrwanie i ucieka przed groźnym lwem! Zobaczcie sami!

Bohaterem filmu jest dr Nate Daniels, od niedawna wdowiec, który wraca do RPA, gdzie poznał swoją żonę. Przyjeżdża tutaj na od dawna planowaną podróż wraz ze swoimi córkami. Wybrali się do rezerwatu prowadzonego przez Martina Battlesa, który jest dawnym przyjacielem rodziny. To, co rozpoczyna się jako podróż w celu leczenia ran, zmienia się w walkę o przeżycie, gdy w pewnym momencie agresywny lew zaczyna na nich polować. Przetrwał on ataki kłusowników i teraz traktuje każdego człowieka jako wroga.

Beastpremiera w USA odbędzie się 19 sierpnia 2022 roku.

Zobaczcie zwiastun, klikając w link poniżej!

Beast/ Idris Elba

Kadr z filmu Beast

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Zobacz również: Zdobywcy Oscarów i Złotych Globów wkraczają na Viaplay

 

Bohaterem filmu jest dr Nate Daniels (Idris Elba), od niedawna wdowiec, który wraca do RPA, gdzie poznał swoją żonę. Przyjeżdża tutaj na od dawna planowaną podróż wraz ze swoimi córkami. Wybrali się do rezerwatu prowadzonego przez Martina Battlesa, który jest dawnym przyjacielem rodziny. To, co rozpoczyna się jako podróż w celu leczenia ran, zmienia się w walkę o przeżycie, gdy w pewnym momencie agresywny lew zaczyna na nich polować. Przetrwał on ataki kłusowników i teraz traktuje każdego człowieka jako wroga.

Beastpremiera w USA odbędzie się 19 sierpnia 2022 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy i czy film trafi do kin w Polsce.


Źródło: YouTube / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Beast

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?