Idris Elba potwierdził prace nad dużym projektem z DCEU!
Idris Elba potwierdził prace nad dużym projektem z DCEU!

Idris Elba potwierdził prace nad dużym projektem z DCEU!

Powrót Idrisa Elby do roli Bloodsporta z filmu The Suicide Squad to zdecydowanie coś, co fani DCEU chcieliby zobaczyć. Postać ta otrzymała interesujący wątek problematycznego ojca, który chce pokazać córce, że może jednak nie jest taki zły. Dodatkowo antybohater był kompletnym badassem. Czego można chcieć więcej od postaci? Na pewno chciałoby się więcej…

Idris Elba oficjalnie pracuje nad dużym projektem ze świata DC! Podczas promocji nadchodzącego filmu Bestia, aktor udzielił wywiadu Erikowi Davisowi, który zapytał o jego następny superbohaterski projekt. Aktor odpowiedział, że nie będzie to Marvel, ale DC. Co więcej, będzie to “bardzo duży” projekt. Co to może być? Większość na pewno postawi na solowy serial o Bloodsporcie, na temat którego Elba już kiedyś się wypowiedział i dał całkiem interesujacy pomysł. Szansę na to podwyższa również informacja z tego roku, która potwierdziła, że James Gunn – reżyser The Suicide Squad – pracuje nad kolejnym serialowym spin-offem filmu. Może to być jednak coś kompletnie innego, jak np. The Suicide Squad 2, crossover z innym znanym antybohaterem lub jednorazowa przemiana w głównego antagonistę filmu/serialu. Czas pokaże, co pichci dla nas Idris Elba oraz Warner Bros. Discovery.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Opis The Suicide Squad: Witajcie w piekle, zwanym też Belle Reve. Jest to więzienie z największym odsetkiem zgonów w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Trzymani są tu najgorsi superzłoczyńcy, którzy posuną się do wszystkiego, żeby odzyskać wolność. Nawet do wstąpienia do supertajnej i superszemranej Jednostki Uderzeniowej X. Dzisiejsze zadanie z rodzaju wykonaj albo zgiń? Zebrać oddział przestępców, w tym Bloodsporta, Peacemakera, Kapitana Boomeranga, Ratcatcher Drugą, Savanta, King Sharka, Blackguarda, Javelina i ulubioną świruskę każdego, Harley Quinn. Następnie uzbroić ich po zęby i zrzucić (dosłownie) na odludnej wyspie Corto Maltese, na której roi się od wrogów. Oddział, wykonując swoją misję poszukiwawczą, przedziera się przez dżunglę, w której za każdym drzewem czają się bojówkarze i partyzanci. Renegatów okiełznać może jedynie towarzyszący im pułkownik Rick Flag… oraz rządowe implanty w uszach, zdradzające każde ich posunięcie Amandzie Waller. I jak zwykle – jeden nieopatrzny ruch i nie żyją (z ręki przeciwników, współtowarzysza lub samej Waller). Gdyby ktoś chciał pobawić się w hazardzistę, to rozsądek podpowiada, żeby na nich nie stawiać. Na żadne z nich.

Zobacz również: Three Thousand Years of Longing – pierwszy zwiastun filmu. Idris Elba będzie spełniać życzenia Tildy Swinton!

The Suicide Squad

kadr z filmu The Suicide Squad


Źródło: Erik Davis, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: thecosmiccircus.com

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?